Ženski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženski forum

Svratite na kaficu...opušteno ćaskanje....
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kontracepcija

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
machka

machka


Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 1:19 pm

pa, ne koristim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Strumfeta

Strumfeta


Broj poruka : 52
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 2:00 pm

Koristila i posle 6 meseci mi se javilo neko blago vanmenstrualno, tamno krvarenje i nije prestalo dok nisam batalila pilule.
Nazad na vrh Ići dole
machka

machka


Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 2:12 pm

Strumfeta ::
Koristila i posle 6 meseci mi se javilo neko blago vanmenstrualno, tamno krvarenje i nije prestalo dok nisam batalila pilule.

ja sam chula od nekoliko drugarica da im se pojavilo krvarenje, aneke se ugojile kad su prestale, bash bezveze
to ne mogu sve zene da piju, ebga
Nazad na vrh Ići dole
Strumfeta

Strumfeta


Broj poruka : 52
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 2:20 pm

Ja sam pila po preporuci ginekologa, ali nisam se uopste ugojila. Jedino sam primetila da mi je libido bio slabiji, ali ne znam da li je bas zbog pilula ili zato sto mi je veza upala u monotoniju.... confused
Nazad na vrh Ići dole
machka

machka


Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 3:07 pm

Strumfeta ::
Ja sam pila po preporuci ginekologa, ali nisam se uopste ugojila. Jedino sam primetila da mi je libido bio slabiji, ali ne znam da li je bas zbog pilula ili zato sto mi je veza upala u monotoniju.... confused

joj ne znam, nemam poverenja u tablete..
a sad mi se ne piju cat
Nazad na vrh Ići dole
Athena

Athena


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.09.2010

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 12:53 am

Ja sam pila neko vreme, ali sam batalila. Imaju one i prednosti i nedostatke, ali vise nedostataka. Uostalom, nije prirodno da uzimas hormone.
Nazad na vrh Ići dole
Athena

Athena


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.09.2010

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 12:54 am

Strumfeta ::
Ja sam pila po preporuci ginekologa, ali nisam se uopste ugojila. Jedino sam primetila da mi je libido bio slabiji, ali ne znam da li je bas zbog pilula ili zato sto mi je veza upala u monotoniju.... confused
I meni se to desilo, Strumfi, cesto uopste nisam bila raspolozena ni za kakve akcije po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
machka

machka


Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimeČet Sep 30, 2010 8:33 am

haha jjoj pa meni to jedini sport!
sad definitivno neću razmishljati o njima hihi
Nazad na vrh Ići dole
black cat

black cat


Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitimePet Avg 05, 2011 7:57 pm

Nekome ne prijaju pa se pojavi to krvarenje nista strasno to pise u svakom upustvu ali i ako je to znak da nesto nije u redu odete kod ginekologa on to ocisti i prestanete da pijete...Neko nema ama bas nikakve probleme...koza se ocisti,neko cak i smrsa Idea
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kontracepcija Empty
PočaljiNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kontracepcija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ženski forum :: O forumu :: Trudnoća i porodjaj :: Pilule za kontracepciju-
Skoči na: