Ženski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženski forum

Svratite na kaficu...opušteno ćaskanje....
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF

Ići dole 
+2
Frida
machka
6 posters
AutorPoruka
machka

machka


Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 1:38 pm

takodje sam za to da se boja promeni u neku tamniju i pastelnu, haha
jes, znash gde je admin sad buahahahaha
ajde mimo, pokazi svoje hakerske sposobnosti Razz
Nazad na vrh Ići dole
Frida

Frida


Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.09.2010
Godina : 42
Lokacija : tu i tamo

JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 1:54 pm

jesi ti citava Mad Admine,mojne boju da diras,pusti macketinu,al yato mora ceo forum da se skocka ovo nista nevalja ovako i smajliji su bezveze scratch
Nazad na vrh Ići dole
Hani Bani

Hani Bani


Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.09.2010

JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 2:00 pm

Frida ::
jesi ti citava Mad Admine,mojne boju da diras,pusti macketinu,al yato mora ceo forum da se skocka ovo nista nevalja ovako i smajliji su bezveze scratch

slažem se ja jedino ovako mogu poruku da pustim nemam pojma kako se ovo čudo koristi jel može mala pomoć?

prvo:kako da postavim avatar?

drugo:ajte moderatori skockajte nam ovo da se lakše koristi za ovo treba uputstvo od 5000 stranica,ja sam ipak plavuša albino
Nazad na vrh Ići dole
Strumfeta

Strumfeta


Broj poruka : 52
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 2:16 pm

Hani, u gornjem delu imas Profile, udjes i izaberes opciju avatar. Ali, vidim ti vec imas avatar. Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Athena

Athena


Broj poruka : 15
Datum upisa : 29.09.2010

JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 2:27 pm

Ne svidja mi se sto je pola na engleskom... odlucite se
Nazad na vrh Ići dole
machka

machka


Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 4:09 pm

hahaha kontaktirajte ga Razz
Nazad na vrh Ići dole
sandrica

sandrica


Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 36
Lokacija : Srbija/Beograd

JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitimePet Okt 15, 2010 6:56 pm

Athena ::
Ne svidja mi se sto je pola na engleskom... odlucite se

Slazem se sa tobom radi jezika, ali boja bih mogla malkice tamnija, samo malo. Inace ja sam za roze da ostane!

cheers

Mada sve je ostalo ok. Mozda da se potrudimo svi sto je do nas da postavimo vise tema, jer preko googla kad trazimo nesto izlaze neki drugi forumi koji imaju trazene teme, a ako bih smo mi bili vredniji to bi se promenilo Very Happy mi bi bili prvi...
E OVA KACHKA JE NEVALJALA SKROZ bom
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF   JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JEBOTE ZASHTO MORAM OVO DA PISHEM OVDE UFFF
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ženski forum :: O forumu :: Pravila foruma :: Lista želja-
Skoči na: