Ženski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženski forum

Svratite na kaficu...opušteno ćaskanje....
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
sandrica

sandrica


Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 36
Lokacija : Srbija/Beograd

PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA Empty
PočaljiNaslov: PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA   PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA I_icon_minitimePet Okt 15, 2010 5:47 pm

DA LI JE ISTINA DA SE PRVA LJUBAV UVEK VOLI VISE ? IMATE LI NEKOG ISKUSTVA SA TIME?
Nazad na vrh Ići dole
Lust




Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.06.2011

PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA   PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA I_icon_minitimeČet Jun 23, 2011 12:47 am

Moje skromno misljenje je da je prva ljubav farsa :-) Zasto svaki sledeci put ne bi volela drugacije, vise, lepse,...? Kako sam se ja razvijala, tako su se razvijali i moji odnosi prema partnerima, pa je ljubav bila drugacija. Sada, negde izmedju 30. i 40. godine, volim mirno i svesno, uz puuunooo strasti. Nekada sam volela naivno i zaneseno :-) Mislim da je Ljubav vibracija koja prosto zraci ili ne zraci, kako se kad osecam. Tom vibracijom se privlacimo i na tu vibraciju nam ljudi odgovaraju istom takvom svojom vibracijom. Ljubav je lepa, i nema veze da li je prva ili neka sledeca :-)
Nazad na vrh Ići dole
black cat

black cat


Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA   PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA I_icon_minitimePet Avg 05, 2011 7:45 pm

Ne mogu zaboraviti...tada nam je dusa bila cista i netaknuta...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA Empty
PočaljiNaslov: Re: PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA   PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Večna ljubav...
» Školska ljubav...
» vecna ljubav ili samo navika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ženski forum :: O forumu :: Ljubav & Sex :: Prva ljubav....-
Skoči na: