Ženski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženski forum

Svratite na kaficu...opušteno ćaskanje....
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kada Vas ne voli njegova mama..

Ići dole 
AutorPoruka
plavisafir




Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Srbija

Kada Vas ne voli njegova mama.. Empty
PočaljiNaslov: Kada Vas ne voli njegova mama..   Kada Vas ne voli njegova mama.. I_icon_minitimePon Dec 27, 2010 8:05 am

Vidim da ovu temu jos uvek niko nije naceo, pa cu probiti led.
Naime, u vezi sam 2 godine, na daljinu, sto govori da je samim tim dovoljno otezana.
Poslednjih par meseci sam primetila da mamu mog decka zaboli glava ubrzo posto ja stignem tamo, moram napomenuti da je ranije bila sasvim prijatna prema meni, ali se nesto promenilo. Da skratim pricu, kada sam otisla na slavu kod njih, okrenula mi je ledja kako ne bi prihvatila poklon, komentarisala kako ja njena snajka biti necu, i na kraju, kada sam odlazila, nije mi ni ruku pruzila, ali mi je zato zatvorila vrata ispred nosa. Moj decko je sve to primetio i od tada ne razgovara sa njom, ali je nije ni pitao iz kog razloga se ponela tako.
Pa, drage zene, kako da se postavim? Rekla sam mu da mu necu preci prag dok zivi sa njom, ali nama otezavam, a ona je uspela u svojoj nameri u tom slucaju. A nisam ni qcka da idem namerno kako bih je nervirala.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kada Vas ne voli njegova mama..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ženski forum :: O forumu :: Ljubav & Sex :: Ljubav za ceo život?-
Skoči na: