Ženski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženski forum

Svratite na kaficu...opušteno ćaskanje....
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Omiljeno mleko za telo....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.06.2009
Godina : 41

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimePet Jun 12, 2009 5:43 am

Žensko telo je savršeno umetničko delo,vekovna inspiracija slikara i vajara.Kako ga vi negujete?
Nazad na vrh Ići dole
https://kafica.forumsr.com
Strumfeta

Strumfeta


Broj poruka : 52
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 4:51 pm

Nemam omiljeno mleko za telo. Ali, mogu da pohvalim Afroditino mleko za telo od kamilice. Dobila sam skoro uzorak i svidja mi se, hidrira kozu.
Nazad na vrh Ići dole
machka

machka


Broj poruka : 48
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 4:57 pm

jao ja se mackam onim dove puterom, tako ga ja zovem jer je u onom finom debelom pakovanju od 300 ml
dove body silk, ima zlatan i beo Smile
predivno mirishe kao i sve ostalo iz te kozmetike
jedino su mi shamponi mnogo jaki, pa ih ne koristim
Nazad na vrh Ići dole
sandrica

sandrica


Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 36
Lokacija : Srbija/Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 4:15 pm

Jako mi je bitno da imam neko doooooooobro mleko za telo, ionako mucim muku sa extremno suvom kozom, stalno se mackam, postalo mi je vise i dosadno. Bilo bi mi drago ako neko zna nesto dobro za moj problem da mi kaze Smile
Nazad na vrh Ići dole
Strumfeta

Strumfeta


Broj poruka : 52
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 4:20 pm

Sandrice, jesi li ti došla ovde sa jedinstvene_
Nazad na vrh Ići dole
sandrica

sandrica


Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 36
Lokacija : Srbija/Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 4:37 pm

Nisam Strumfeta, ovo mi je prvi forum Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Strumfeta

Strumfeta


Broj poruka : 52
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimeSub Okt 16, 2010 6:36 pm

A kako si ga nasla, ako nije tajna? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sandrica

sandrica


Broj poruka : 28
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 36
Lokacija : Srbija/Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimePon Okt 18, 2010 6:05 pm

Pa logicno...ukucala zenski forum jer me interesuju zenske stvari. zensko zdravlje, sminka, nega i svasta ponesto Shocked joj sto mi je sad neprijatno...jesam nesto pogresila? Svidja mi se ovaj forum, lep je, a i vidim da je "nov"...tj.tek pocinje da radi. A jedinstvena, nisam imala pojma da i postoji uopste, znas kad bih mi palo na pamet tako nesto da trazim, bila sam na onom...forum ana, ocajan je, spor extra, a i sve su teme zbrkane, nemoze da se nadje ono sto trazis i batalila sam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Strumfeta

Strumfeta


Broj poruka : 52
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimePon Okt 18, 2010 6:51 pm

Poslala sam ti poruku. flower
Nazad na vrh Ići dole
black cat

black cat


Broj poruka : 15
Datum upisa : 05.08.2011

Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitimePet Avg 05, 2011 7:50 pm

Nivea nivea nivea bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Omiljeno mleko za telo.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljeno mleko za telo....   Omiljeno mleko za telo.... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljeno mleko za telo....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kupke za telo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ženski forum :: O forumu :: Telo kao hram :: Čime negujete telo?-
Skoči na: